Péče radnice o občany

aneb alibismus

V našem městě je několik brouzdališť, především mezi paneláky. V létě jsou vždy v obležení mrňousů, kterým je tam tak nad kolena. Teď radnice projevila péči o své občany a hodlá je nahradit „mlhovišti“.

Mlhoviště je vyspádovaná zámková dlažba s tryskou, která na sešlápnutí ventilu vytváří vodní tříšť. Naprosto ideální zdroj zábavy! Co třeba zkusit trysku ucpat nebo nasměrovat někam jinam. Nebo ventil, že by se nedal urvat? Taky je fajn ucpat odtok a vytvořit aspoň dočasné jezírko. Po osmi pivech, atrakce k nezaplacení!

Brouzdaliště měla tu nevýhodu, že se tam mohlo vyřádit několik desítek dětí a dospělých najednou. To bylo na sídlišti randálu! Teď mají po hehe, budou s kyblíčkem a nafukovacím kruhem hezky spořádaně stát frontu na ventil.

Radnice píše, že byl problém s udržením kvality vody. Nesporná pravda. Děti je nutno naprosto přísně chránit od styku s jakýmikoliv potencionálními zdroji nákazy, škoda že nejdou zabalit do igelitu nebo nacpat do zavařovaček a sterilizovat. Až u nich vypukne alergie jako vzpoura imunitního systému, který nemá proti čemu bojovat, máme přece stále dokonalejší antialergické léky a dokonalé a navíc bezplatné zdravotnictví.

Nebudu se zbytečně rozčilovat, beru plavky a nafukovacého slona jdu se brouzdat, dokud je kde.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Péče radnice o občany

  1. Prosím? co je to mlhoviště? to jakože du,du,du a najednou mě to postříká? no to bych se …….:-))))))))

  2. No, ještě navíc:-)))))) šlápnout do toho a ještě být postříkaná, to je teprv k posrání:-)))) No nicméně mi to připomnělo mého syna, který má podivné a absurdní záchvaty čistoty,zeda někdy. Běžně chodívají s Gremliny na pískoviště do parku, kde se soustavně válí tak 30 použitých buchen a v noci tam proběhne 300 koček a za dne 300 psů a on teď má už 14 dní starost, zda na pískoviště, které jsme jim vyrobili na chalupě, nechodí náš kočk:-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.