Čisté ruce pro sběrače ořechů?

Žádný problém! Čtěte návod!

Aplikujte metodu ROFOZLAM – Rowdyho fotbalisticko-zlatokopeckou, právě dnes vymyšlenou, použitou a vzhledem k textu v záhlaví blogu volně šiřitelnou!

1. Máme-li zahradu dostatečně rovnou a posekanou a naklácenu souvislou vrstvu ořechů, nemusíme se pro každý shýbat zvlášť a kontaminovat si tak ruce. Ořechy prostě nahrneme botama na několik hromádek. Za tím účelem použijeme nejnovější tenisky, aby bylo vidět, že doma něco děláme.

2. Hromádky nabíráme na větší lísku a způsobem připomínajícím zlatokopa Toma vyrýžujeme z ostatního sajrajtu. Přesypeme na cílovou lísku.

3. Zapneme počítač a napíšeme sprostý e-mail stvůře, která si říká Rowdy, protože od nabírání toho svinstva máme ruce ještě víc zasrané než při použití metody klasické.

4. Jdeme na pivo nebo aspoň na oběd. Loupání svěříme mladším.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Čisté ruce pro sběrače ořechů?

  1. Tak mám problémy 21. Nikdy nečtu návody:-))
    2. Nende o to sbírání, ale de vo to, že nejlíp chutnají ty, co jsou ještě zabalené v zeleném kabátku, který se z nich tedy musí oloupat a pak z nich samotných se musí oloupat ta hořká slupka.
    Miluju ořechy, jen dvě věci voní jako ořechy, ta jedna jsou ořechy:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.