Vyhyneme?

Sledujte výlohy, dozvíte se.

Na psí procházce jsem nahlédl do výlohy místního obchodu. Koncem června se tam vždycky objevuje „maturitní tablo“ místní mateřské školky.

Bývalo tam mnoho fotografií dětí, vlepených do kreseb postaviček v různých situacích. Teď jsem jich napočítal jen dvanáct. Po bližším ohledání dvou tváří, které se mi na čerstvé absolventy MŠ nějak nezdály, jsem musel toto číslo ještě redukovat o ředitelku a učitelku.

Ze zbývajících deseti dětí se jeden chlapeček jmenuje Alí, jedna holčička Natálka a pak tam byli ještě cosi se jménem tuším Nguyen nebo tak nějak.

A taková to byla hezká, prosperující vesnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Vyhyneme?

  1. Já ne, můj syn vyplodil během roku a půl 3 děti a to je mu teprvá 27, tak kdo ví, kolik jich ještě bude:-/ Mně se teda zdá, že je těch dětí asi tak milion, každý má plno děté. Hrozné. I na prodavačku se musí člověk vyučit, ale matka může být kde kdo.

  2. Mod,já myslel, že žena je vyučena na matku svým dospěním. Zvláště pak duševním. Obecně je dětí málo a je přetlak jedináčků, což nepovažuji za šťastné řešení. Ale já do toho nemám co kecat. 😉

  3. Sampisvyučena dospěním, aha:-) to by pak ale znamenalo, že ženy by měly taky až dospěním získávat reprodukční schopnost, ale ony ji mají už jako děti, řekněmě od 12ti, takže to asi nebude vono:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.