Hurá, tisícovka

se mi právě převalila na počítadle.

A to za necelé tři měsíce. Doufám, že to co píšu, nejsou úplné hámotiny a návštěvníci nevyužívají tenhle blog k vyvolání dávivého reflexu.

Neslibuji, že se zlepším ani vylepším. Mě už těžko někdo nebo něco změní (leda k horšímu), ani pilný trénink moc ovoce nepřináší (intelektuální ani fyzický). Takže snad jen slibuji, že horší to nebude.

Ale byla to makačka, zvláště když uvážím, že z té tisícovky jsem si sám vyrobil slabou polovinu 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Hurá, tisícovka

  1. Slabá polovina neexistuje, polovina je prostě polovina, slabá je volovina:-) V Každém případě gratuluji Tobě i Sampisovi, který ti vyrobil tu druhou:-))

  2. Mod.to je pravda, a já si to pořád nemůžu zapamatovat, protože když to paní učitelka vykládala, koukal jsem větší polovinu času z okna 🙂

  3. Jo jo,jsou jen dvě stejné poloviny. Ale je zbytečný to vykládat, protože ta větší polovina z nás to stejně nikdy nepochopí. 😉

  4. Rowdy, diky za sloku do tragedie, vice nez zcela (tzn. vice nez dvema polovinami;-) zcela zapada do celeho kontextu velkolepeho dila. Dekan – kaplan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.