Jsem registrovaný

naštěstí ne partner.

Ale jsem registrovaný na Seznamu, kam se občas chodím kouknout, jestli mi nepřišel nějaký e-mail. A při té příležitosti mrknu, koho mi Automat Seznam Veliký doporučuje jako potencionálního partnera.

Zatím to byly samé všední dámy vyššího věku, postarší diblice nebo milovnice dechovky. Asi jsem se ve svém profilu popsal moc kriticky.

Až dnes, dnes mi dohodil tu pravou. CHOVATELKU POTKANÚ !!! (Pardon, neumím velké kroužkované ů.)

Konec války s myší! Seznámím se, přivedu ji domů a potkani zaplní všechny kouty. Nedovolí myším přístup do střechy, protože jsou silnější. Škrábat po nocích ve stropě ale nebudou. Na písknutí se večer stáhnou do pelíšků a budou očekávat úkoly dalšího dne.

Po návratu z práce mne budou očekávat a zatančí myší polku. Ochutnají každé jídlo, abych snad nesnědl něco zkaženého. Večer, až budu sedět u počítače a psát příspěvky do blogu, obalí mi nohy a budou je zahřívat. A v posteli mi zapiští kanalizační ukolébavku.

Jen nevím, jak to vysvětlit zbytku rodiny.

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Jsem registrovaný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.