Malý půst

Nejspíš mi v pondělí odpoledne podali otrávený chlebíček.

Chtěli se mě zbavit, ale nevyšlo jim to.

Chytnul mě bolebřich, v pondělí večer.

Hrozně nerad řeším situaci prášky a když už, tak živočišné uhlí, ale tentokrát to vypadalo, že nepomůže. Vzal jsem Ediaron, asi podruhé v životě, a výsledek se dostavil. Za chvíli byl mezi námi.

Noc jsem nějak přežil v polospánku, což na výkonnosti nepřidá. V úterý jsem tedy opustil proces už v jednu hodinu a jel úpět domů. Prospal jsem podstatnou část odpoledne.

V noci na středu se problém posuval níž a níž, ale vstal jsem čerstvý. Ještě jsem vynechal snídani a odhlásil oběd. Ale k večeři už byl testovací rohlík. Po 49 hodinách, vyplněných jen vodou a čajem a jednou desinfekční slivovicí.

Prošlo to. Už jsem zase na dršťkovce. A mám zlaté prasátko jisté dopředu. Takové to s velkým žahnutými žuby.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Malý půst

  1. Jednou jsme v Bulharsku dělali na pláži ústřicový mejdan a ta poslední co jsem snědla skřípala. No to byla otrava jako kráva a pokud jste někdy byli v Bulharsku a třeba i bydleli v tamních soukromých domech, dovede si představit ty nesplachovací šlapací záchody. Byl to tak nezapomenutelný zážitek, že od té doby jím z moře asi jen 3 věci.

  2. nikoliv Rowdy, to byla pomsta zatu Nadmutou nebo jak to bylo. Ted je ze mě sice místo kozy ceckomějka, ale whatever 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.