Dáreček

Tak ještě naposled ke kulatinám.

K takovému výročí se zpravidla dává něco trvalého, něco, co odolá věku. Co nevyjde z módy. Co se nedá jen tak zahodit. Co si budou předávat ještě příští generace. A nejlépe, když si toho každý hned všimne.

Tak to se teda povedlo.

Měl jsem to přibližně vymyšleno, ale předešli mne. Duo Džon+Džek. Naštěstí jsem to zjistil ještě včas, jinak to dostala dvakrát. Své milované sestře a tetě splnili přání.

Nepřivezli to sami. Musel přijet náklaďák a jeřáb, takový, co se používá na bandžídžampióning v Holandsku, Bangladéši, Pirknpurku a jiných placatých státech.

Ano, falický symbol potěší každou ženu.

Po instalaci předmět ovinuli páskou "Všechno nejlepší k šedesátinám", sprosťáci.

A kolem instalovali hřbitovní lucerničky.

Tak máme doma kus Broumovských stěn.

darecek.jpg

 

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Dáreček

 1. Ty bláho,to je kousek! Vidím, že to tam narvali opravdu citlivě, Hlaváček by měl radost! Ten onen symbol potěší, jen jsem nepochopil, proč jsem jej k Vánocům dostal já..?! Sice je plný vyčpělé Bešerovky, ale i tak…

 2. A koukám, že jste k tomu dárečku přizpůsobili i tvar tůjí, aby bylo vešechno v dokonalé tvarové a proporční harmonii.
  Ale stejně se mi zdají tyhle kulatiny málo kulaté k tomu, aby byl hlavním dárkem pomník :))

 3. Bárokdyby jen tvar, ono i to seskupení:-))pořád si nemůůůůžu vzpomenout co mi to připomíná:-))))

 4. Milé, velmi milé dámy,majitel pozemku je tou dobou cca 5 km vzdálen a nemůže tudíž tvořit součást orgánu :-)))

 5. Bárokerej je majitel? ten zelenej nebo ten červenej? ale já nemyslela ty bytosti, spíš to seskupení křovin a tak, že to vytváří takový jako katafalčínek:-))

 6. Mod,mně připadl jako majitel pozemku ten červenej, má takový “dohlížecí” postoj.
  A když tedy ne majitel, tak alespoň hlavní osnovatel…

 7. A ten zelenej,ten je určitě i Zelenej, protože, když to z těch Broumovských skal odváželi, tak musel mít určitě nějakou členskou legitimaci :))

 8. Bárochápu Tvé vytržení z barevných trpaslíků, ale já jsem pořád víc hotová z uskupení porostu, protože “TO NEVYMYSLÍŠ!” :-))))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.