Zvláštní počasí.

Leden, dvanáct stupňů a vichřice. A zvířata v tom mají bordel.

Zající jsou z toho jeleni. Jeleni na to koukají jak vrány. Vrány se tváří, jako by jim uletěly včely. Včely si myslí, že mají po žížalkách. Žížalky mají vztek jak prase. Prasata si po lese chodí, jako by šla na motejly. Motejli si říkají, že je to počasí pod psa. Psi si říkají "Nebuď labuť". Labutě dělají z komárů velbloudy. Velbloudi i komáři vědí, že na ptáky jsou krátký. A my všichni si myslíme, že se zimou máme po ptákách.

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Zvláštní počasí.

  1. Zapomněl jsem Ti poděkovat za radu? No? Kdybys věděl, že mám vše připravené, včetně všech odjezdu vlaků, tak jsi klidný. Jenomže já vlaky jezdím úplně jinak. Příklad, mám naplánovanou cestu z Inn. do hl. města Vorarl. Bregenzu to. Po cestě tam, čučím z okna a vidím, Imst, čárka. Dále vidím Landeck, čárka. Na Bodamsee chčije s prominutím, tak tam musím letos opět a počekám na nejbližší vlak a jedu zpět a vyskočím v Landecku. Tam je hezky, pokud ne, hned zpět do mašinky a vystoupím až v Imst. I s nejlevnější jízdenkou pro 4 státy a za 16 dní se toho dá dost poznat. Jsem asi jiná sorta cestovatele a proto jezdím sám. Neznám člověka, kterému by můj styl vyhovoval. Vloni jsem jel 4 x do Hannoveru, abych 3 x skončil v Hamburgu.
    Alles ist ordung. Chápeš, že za mé, důchodcovsky našetřené penízky si zasloužím odpočinek podle svého gusta.
    Tvůj způsob relaxsace nezávidím/jen malinko/, na kole jsem projel všechna okresní/bývalá/ města Česka, stydím se, že jako slovenský rodák, nemám a už v tomto životě nestiihnu tak 1/4 slovenských. Hezký večer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.