Chtělo by to víc čísel

aspoň do psaného projevu.

Anglicky mluvící národy, ty se mají. To je samé "only 4 you" nebo "come 2 me", ale fčeštině člověk na číslovku nenarazí. Taxem se pokusil ten pravopis trochu reformovat.

Zajdu do hospody, ob1t si pivo.Snad v něm nebude 1 krysy. Když mi ho nepřinesou včas, bud na2cí a počkám. Mají mě tu rádi, po2domně. Budu se k nim chovat, jako by to byli mí bra3. Nebudu se jim snažit rozs3hnout ubrus nebo udělat jinou škodu. Po4dičů mezi hosty jsou asi nízké, protože všichni chlastají. O5 a o5 si poroučejí panáky, jak je v téhle knaj5rvalým zvykem. Soused kou6arý chleba. Lepší by byla ka6eplým párkem.Má ňadra 7ou hrdostí nad tou krásou. Po7ám nejradši na barové židličce. Hezky se mi t8ěje. Vydržel bych tu až d8rti. Ale je tu nakouřeno, snad půj9rat otevřeným oknem, když jim ne9rák. Vsta0dně a svižně a otevřu. Jen abych se se nebouch0nebo neudeřil o rám.Snad půj10rochu ochladit. Nesmím propít všechno, manželka chce nějaký šperk, musím jí koupit nějakou 12ku. 21lí jsou už všichni namol. Vyrazím domů a dám pozor na cestu, včera tu vyhloubili vý60 zase ho zaházeli. Ano, to je správný po100j k práci. U ná100 není běžné. Bude-1.000vat tohle počasí, brzy se utopíme. Boží mlýny zatím 1.000.000aprázdno. Ale sna842.794.651.569tografovat je by byla marná.

Tak kdo první správně přečte všechna čísla nad 10, něco ode mne dostane. Ještě nevím co – třeba kousek strašidla…

Příspěvek byl publikován v rubrice ňúspíč a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Chtělo by to víc čísel

  1. BOMBA!!!Jen u manželky jsem na první blik myslila,že jí kupuješ pivo,dejme tomu 12ku Plzeň..A ona to cetka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *