Fičí to dnes

Taková zima nebyla ani na jihu.

To se fakt nedalo čekat, že by se zima vzdala tak rychle. Soused, co ve čtvrtek vyměnil zimní gumy za letní a kola pečlivě umyl (na ulici, samozřejmě že si nebude dělat chlívek na zahrádce nebo dokonce v garáži, kde má podlahu, že by na ní mohl podávat ústřice), bude ještě možná litovat.

Starší dnes volala celá zkřehlá z Prdlomouce, ať jí koukáme poslat teplou bundu, jinak že v cizím městě posmrká na co přijde a budeme platit desinfekci. Lekli jsme se a poslali.

Mladší si včera koupila moskytiéru nad postel. Dnes jsem ji instaloval. Asi to bylo poněkud předčasné. Spíš by se hodila mravenciéra, těch potvor nám už letos do baráku nalezlo pěkných pár desítek.

V noci byl tak silný vítr, že nám přerazil plaňku v plotě. (Spíš to ale vypadá, že ji z bujnosti překopnul nějaký zhospodyjdoucí, silný jako býk a téměř stejně chytrý.) Plaňka chybět nemůže, protože by se Buflík mohl protáhnout ven a zardousit nějakého náhodného kolemjdoucího, pokud by tedy zrovna neupadl. Takže jsem měl o drobné údržbářské práce dnes postaráno. Rozjel jsem se tak, že jsem i spravil dveře od skříně s batohy, u kterých už nikdo nepamatuje, kdy šly naposledy regulérně zavřít.

Daňové přiznání zůstává nedotčeno, ještě je přece spousta času…

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Fičí to dnes

  1. To bude asi blízkostí Prdubic… Já to tady v Prdostravě vidím zřetelně:) Nebo v Prstravě? 🙂

    Chválím ten záchvat údržby, mám to hozený podobně. Asi je to tím, že se mi obvykle nechce vytahovat vercajk a když už jej teda vytáhnu, tak tu všechnu údržbu zmáknu na jeden škub;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.