Sražená buchta

není překážkou konzumace

Dnes jsme měli rodinnou sešlost a na oběd měl dorazit pantáta se stínovou panímámou – ale měli zpoždění. Srazila se jim buchta. Tedy přesněji řečeno, srazilo se jim auto a v něm byla buchta, ještě přesněji řečeno placka. Zastavili před semaforem na nečekaném místě (brousí se silnice – BTW, to je vostrý, jezdit po dobře vybroušené silnici) a s nimi nimi další auta a zezadu přijel jeden co už ten semafor neviděl a shrnul je všechny na jednu hromadu.

Následkem srážky se v placce srazily banány a ananasy a čokoláda a vůbec fšechno taky na jednu stranu a zbytek zůstalo suché těsto a to se ještě různě shrnulo do tvaru rozličných závějí, takže bylo nutno zabořit místo nožů lžíce.

No ale Berka vyrazila s Mladší na místo neštěstí a buchtu, teda placku odebrala a než postižení policejně vyšetřeni dorazili s náhradním autem, byla už placka, srážka nesrážka, v bříškách :-))

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Sražená buchta

 1. R.Vy jíte na rodinných sešlostech normálně buchty nožema?
  btw, někteří jedinci, jako například i já, by si neměli do bříšek dávat buchty ani sesypané, ani nesesypané:-)

 2. 2 duna: ano, nic měkčího už nebylo přítomno 🙂
  2 zuzi, Mod.: včera jsem toho vůbec do bříška ukládal nějak moc a různých druhů a dlooouho do noci, takže jsme dnaska mohl klidně vypustit snídani!

 3. Tak jsem nějak nepochopil, zda už před srážením to byla placka jako pokus o buchtu anebo to byl před srážkou opravdu načechraný sladký artefakt, který se až působením kinetického švunku změnil v placku (kdyby se změnil v plaskačku, to by ocenil i Rudolf II. a jeho alchymisté..:)

 4. Kam.myslím, že „sražená“ není přesné, spíš asi sesypaná, ale taky myslím, že není správně to „stínová“ protože stínová je, když současně a R. nám určitě nenaznačuje, že pantáta má dvě paňmámy:-)

 5. Kam., srážka vznikla až v důsledku srážky…
  Mod. má pravdu, nejde o panímámu stínovou, alébrž skoropanímámu, takříkajíc hromádkovou…

 6. Mod.,no vidíš, je z toho nakonec paní Hromádková! To se nedivím, že s takovým jménem má štěstí na buchtoidní sraženiny:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.