Vedro na chcípnutí

Neotvírám okna.

Jednak je venku tepleji než vevnitř, jednak bych se spálil o kličku.

K obědu jsem si v jídelně přikoupil polomáčené sušenky. Než jsem je donesl k sobě a položil na stůl, byly celomáčené.

Po nádvoří jezdí kropicí vůz. Kouří se před ním, jak stříká voda, a za ním, jak se hned odpařuje.

Kolem okna mi proletěl holub. Nebyl ještě úplně pečený a taky minul mojí hubu, ale moc nechybělo.

Jen slečna Slůňa si ve vedru rochní a vzala si na to dovolenou, přestože barva její kůže už teď připomíná kmen Mašakulumbů.

Zítra se prý konečně oteplí.

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Vedro na chcípnutí

  1. Do koupelnymi včera řemeslníci udělali několik děr na veřejnost, dnes odpojili vodu, zítra seberou vanu, studená voda v kuchyni skoro neteče – „jó, to bude ucpaný, jak se hejbe s trubkama“… To není horor, ale krutá realita mých dnů. Bude trvat přesně tak dlouho, jako nynější vedra. Tak alespoň ptákům udělám hned ráno tácová koupaliště na balkóně 🙂

  2. To není žádná pravdaaa!!! Drazí a milí lidičkové, tady si někdo příšerně vymýšlí. Musím Vás všechny ujistit, že v žádném případě se nepodobám tomu černému kmeni (náhodou muzeum MUDr. Holuba v Holicích dobře znám)… a s klidným svědomím mohu říct, že jsem úplný běloch oproti těm černouškům. Ano přiznávám se dobrovolně – teplo mám ráda. Hold asi máme každý jinak nastavený termoregulační systém – nebo jak se tomu říká…:-))) No, však počkejte… ještě budete po sluníčku a teplíčku prstíčkem škemrat (to je určeno všem těm protivným stěžovatelům na toto krásné počasí). Bych spíš řekla, že mi tu dovolenou a koupání někdo záviděl. Tak a je to. Jo a není to žádná kulišárna…:-)))

  3. 2 OKNULS:Doufám, že nejsem ten protivný stěžovatel, ale jen nemám ráda africké vedro…Kmen Mašakulumbů mi vůůůůůůbec nevadí…Zdravím…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.