Stěhujeme

Dnes bez úrazu.

Je třeba vypráznit všechny kurníky i šuplíky, revidovat právo jejich obsahu na další existenci a podle výsledku roztřídil na archiválie, nutný akutně potřebný materiál, druhotné suroviny a humus.

A tak za skříní vypadávají další historické ohyzdnosti.

Třeba:

– písničky Karla Štědrého

– provolání ke všem soudružkám a soudruhům v naší fabrice, že po revoluci je nutno semknout se do odborových řad

– tuna prospektů Microsoftu

– nebo toto:

banan

Taxchválně, o co se jedná:

a) ocas Bářiny kuny kuchyňské

b) banán se záruční lhůtou prošlou nejméně o 28 měsíců

c) obřadní předmět pro zaklínání bankovních účtů, aby nesly hojnost peněz.

Vyluštění? Zamyšujte na obrázek.

Našla to slečna Slůňa v hlubinách svého stolu a hrdinně tu věc vzala do ruky. Požádal jsem o snímeček, taková věc se jen tak nevidí. Zřejmě její předchůdkyně, paní Supová…

Dopoledne se mi zdálo, že v prostorách, které opouštíme, začalo strašit. Asi už byl nejvyšší čas odejít, nebo to mám brát jako signál, že se hrnu někam, kam nepatřím? Vždycky se najednou ozval takový chvějivý zvuk… Když jsem požádal slečnu Slůňu, aby se nehýbala a poslouchala, nic. Zřejmě mimořádně zbabělé strašidlo.

Nakonec jsem ho vyšťoural, bylo schované v regále se skleničkami, namačkanými příliš na sebe, a aktivovalo se chůzí. Vezmeme ho sebou, vycvičíme na nežádané návštěvy nebo aspoň k indikaci osob, co to s námi nemyslí dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Stěhujeme

  1. Se nabízím jako tester nežádoucích návštěv:-). Pravdou je, že by se měla uskutečnit taková nenápadná kolaudace,ne?

  2. To je teda odporné…
    Rowdy, dík za rady, trochu jsem si pohrála , ale nebaví mě titulek, to NIC vpravo, ale s tím tedy fakt nejde nic dělat???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.