Kdyby to tak bylo možný…

..

Jsou věci možné a pravděpodobné a taky věci nemožné nebo zdravému rozumu se vzpírající. O těch prvních většinou nepochybujeme, ale i ty druhé se stát někdy můžou. Třeba že se do vlády vrátí člověk, který naprosto evidentně lže a mlží a skoro nikomu z jeho rovných to nepřijde blbé. Nebo že za 6 let roztaje Antarktida a na dovolenou na pláži budeme jezdit do Bergenu místo do Bibione. Nebo že se někdy podaří nakoupit nějakou techniku pro českou armádu rozumně, v dobré kvalitě a za slušnou cenu.

V pondělí jsem měl to potěšení shlédnout geniální divadelní kus Muži v offsidu, režírovaný panem Ondřejem Havelkou, kde se hlavní hrdinka, něžná dívka Emilka, postaví k mikrofonu a zapěje:

Kdyby to tak bylo možný

dát si hovno do záložny

a pak za dva měsíce

vyzvednout tři tisíce…

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Kdyby to tak bylo možný…

  1. R.umět lhát a mlžit je jedním zhruba z 5ti P důležitých pro získání funkce ve vládě, na pláž do Bibione, pro to jsou taky potřeba mimořádná P a nakupovat techniku kvalitní a za slušnou cenu? “Komu tím prospějeme?”:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *