Na sjezdy nedošlo

na hvězdy už vůbec ne.

Ale třeba ještě bude mrznout…

Pozdní páteční (vlastně až časně sobotní) návrat indukoval pozdní sobotní vstávání a přesun lyžařských plánů na neděli. V sobotu si Berka domluvila návštěvu pantáty, původně zamýšlenou při cestě z hor. Postrádajíc rámec, návštěva konvertovala v samostatnou událost. Podařilo se mi aspoň prosadit sportovní zaměření – pojedem tam a zpátky na kole. Povedlo se na 75 % – jeli jsme tam a zpátky jen já, Berka použila vlak s tím, že v tomhle stavu ji nikdo v neděli na sníh nedostane. A přitom je to jen kousek přes 40 kilometrů, mírnými kopečky 🙂

V neděli jsem tedy dohnal deficity spánkové a pokusil se i o ty údržbové – například při silnějším západním větru prší oknem do baráku. Překytoval jsem dvě okna a pocítil uspokojení nad prací sice fušerskou, ale vlastní. Spravil jedno půl roku nepojízdné kolo, nakoupil něco různého materiálu u Rohatého potoka (plné auto mulčovací kůry a tak). Ještě že jsme v té Unii a na všem jsou české návody, jinak by člověk byl úplně v pr.. ůšvihu. Taxchválně, od čeho je tenhle obal:

NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽÍVANIE

Teplotu odečtete dle stupnice teploměru.

Teplotu odečítate podľa stupnice teplomera.

Záruční doba / Záručná doba:

24 měsíců / mesiace.

a) od motorové turbosekačky s autonomním provozem, řízené fuzzy logikou

b) od pytle hnoje

c) od venkovního teploměru?

Tak na hory aspoň vzpomínka, fotila před dvěma týdny Starší…

fiss.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Na sjezdy nedošlo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.