Jak utrženej ze řetězu

..

letí ten čas – nezdá se vám?

Jen začal rok, a jsme za půlkou. Jen vypukly prázdniny, a je to skoro svatá Anna, chladna zrána. Jen někomu slíbíte brzké setkání, návštěvu nebo zavolání, a najednou jsou to z toho třeba týdny, měsíce, roky…

Sotva se ráno pustíte do práce, a je tady oběd, za chvíli všichni někam zmizí a kolem je klid, naštěstí tma si teď dává načas. Sotva vyrazíte na dovolenou, už abyste balili domů. Sotva něco rozděláte, přijdou nové zprávy z hlavního stanu a všechno je jinak.

Pustíte se do něčeho dobrého a hned je talíř prázdný, nalejete si panáka a sklenička je vturánu suchá. Nestihnete si ani povídat s těmi, co to myslí dobře, nestíháte odolávat těm, co jim jde jen o vaše peníze.

Jen jedna bloggerka porodí a už se potomek hrne za volant. Někomu stárnou děti, někomu mládnou baráky, někomu přibývají kila…

Jen začal sudý osmičkový rok, a už je za půlkou, a revoluce žádná, v nedohlednu! Jak to chcete proboha stihnout?

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Jak utrženej ze řetězu

  1. R.no revoluci ještě nikdy jeden člověk neudělal, teda pokud mne paměť neklame:-), ovšem pokud klame, vzala bych si něco Kombuchy:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.