Bezskrupulózní hajzlové

Hádejte, o které politické straně mluvím?

Do politiky se nepletu a silnější výrazy používám zřídka, byť jsem si dal nick jejich výskyt v mých textech zdůvodňující. Ale čeho je moc, toho je … až moč

Bez ohledu na důsledky, naprosto bezohledně a jen kvůli vlastnímu prospěchu. S naprostou lhostejností k tomu, co si o nás pomyslí svět. Oslněni dokonalostí Předsedy, jehož tvar se blíží ideálu přírodních národů – kouli. S heslem Čím hůř, tím líp. S ironickými úsměvy, superdemagogy na špičkových místech a rozdáváním neexistujících peněz. Skáčeme jim na lep pořád a pořád, jinak by se netvářili tak nabubřele sebejistě. A nemohli by se věnovat jen a jen destrukci. Tak to cítím.

Dnes poblíž mého soustruhu seděl jeden pán a říkal něco v tomto smyslu: nevadí, že zakázku nedostane naše firma A. Klidně ať si ji dostane firma B. Ale všemi prostředky zabráníme, aby ji získala firma C!

Xakru, asi je to nakažlivý.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Bezskrupulózní hajzlové

  1. začíná to tak: typický český mentál zná z internetu akorát seznam, a jeho rudoprávní novinky. typický český mentál nechápe co je na zprávách z rudého práva (a večer z novy) špatného. typický český mentál je volič.
    a kur..

  2. Já bych myslela, že té levici přisuzujete zásluhy, které jí vůbec nenáleží, oni se mnozí ti pravicoví politici chovají tak, že by se červenal i Corleone, a ani se nesnažej nepředstírat, že jde o olivový olej:-(

  3. Typický český mentál je ještě k tomu momentál. Oranžovou barvu jsem měl docela rád, do té doby, než si ji přivlastnila tahle partička nabubřelých stalinistních demagogů v čele s Idiotem. Restaurace a jídelny, to byl pro něj vrchol managementu. Jestli ona Petra nemyslela místo "sexy mozek" spíše "sexy mozol"… ech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.