Byla moc hezká

ale dnes jsem ji opustil.

Byla taková světlá, skoro blondýna, místy dorezava.

Narozdíl od mé předchozí, ta byla naopak bruneta, hodila se spíš k tomu, co ji měl přede mnou.

Měla velmi příjemné míry, tak akorát. Rozhodně to nebyla žádná podvyživená chudinka, měla těch centimetrů spíš víc, ale jeden hezčí než druhý. Původně jsem ji ani moc nechtěl, ale přemluvili mne, že když se dá omladit, bude vypadat nově a svěže, a opravdu se to s ní povedlo.

Takový rozchod dá dost starostí. Musel jsem projít všechna místa, kde jsem kdy uložil nějaké papíry, a najít všechny dopisy, které by mě mohly kompromitovat. A taky si přestěhovat všechny svršky (spodky jsem si tam zásadně nenechával).

Nezůstane sama, už má nějakou dobu jiného. Chvíli jsme se o ni dělili, ale takhle by to trvale nešlo.

Bylo nám spolu fajn. Nemyslel jsem na žádnou jinou, krásnější, vyšší nebo bohatší, ale teď už jsem se taky začal poohlížet po nějaké nové.

Tak mám už taky jinou. Byl jsem ji dnes navštívit. Za oknem pobíhali zedníci, tak jsem radši nejdřív stáhnul žaluzie a zkusil si hned, jaké to je, být v ní. Myslím, že mi bude líbit.

Ještě si přestěhuji počítač a klíče od staré kanceláře můžu předat.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Byla moc hezká

  1. To je vývoj. Staré kanceláře procházejí omlazovací kůrou a člověk se sem tam přestěhuje. Nechávat spodky v kanclu, no to je fuckt fuj:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *