Racionální nákup

Že je to hezká kombinace?

Poslední dobou se snad měním v nějaké zvíře nebo co. Snad kůň… no hlavně jestli ne krysa. Nějak mi zachutnaly ovesné vločky s bílým jogurtem (samozřejmě nejraději s tím z Babičkova, ten jediný nechutná po chemii) a dávám si je pravidelně xnídani.
Začal jsem pít i víno (zatím jen bílé, ale uvidíme) a svačit ředqičky, brosqe nebo hrozno. Je to se mnou hrozné.

Berka mne sice duševně podporuje, ale suroviny abych si obstarával sám. To není problém – zelinářský stánek mám ve fabrice po ruce a obchodní plochu Těžko zase lze jen těžko minout cestou z práce. Dnes jsem potřeboval doplnit a rozšířit sortiment sypaných snídaní a zastavil se na nákupu. Nejkratší cesta k pečeným pilinám vede kolem akční nabídky, což jinak míjím bez povšimnutí, ale dnes mě to udeřilo do očí. Královský strážce, originál a přitom stovku pod cenou, no nekupte to!

nakup.jpg
Možná že to zvíře nebude kůň, ale opice, aspoň dočasně…

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Racionální nákup

  1. Tak na zdravi…at slouzi, zitra rano se to temi otrubami vyrovna, opice neni tak vznesena jako kun, ale zato je to veselejsi zviratko…bud silen…

  2. To vypadá spíš na nějaké jiné zvíře, které nepohrdne například medem,nebo čímkoliv co vytáhne z nějaké popelnice;-) Koně totiž jogurty nejedí a víno, ani bílé, nepijí:-)

  3. 2 Bia: děkuji, koně dovedou být taky veselí, ale je fakt, že tak hezky nelezou po stromech 🙂
    2 Mod.: med? z popelnice? že by mravenečník?
    2 L: není to tak hrozné, ale krajní body užívat ráno, prostřední večer!

  4. No,jediné,co mě napadá,že na víno už máš sakra pozdě,takže se koukej pořádně a rychle vzdělat,ať nejsi za blba! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.