Druhé podání

Proběhlo bez naší účasti, ale s naším souhlasem, vykoupeným lahví Tullamorky. Rodinu zastoupila Starší, od které se snad ani prvního podání nedočkáme. Mladší po aktu získala přízvisko, díky kterému jí budu pro sebe říkat Turbína. Své při prvním podání získané příjmení si ale taky nechala, aby se neodcizila Víle.
Do rodiny nám tak přibylo spousta lidí, které jsme s Berkou vůbec neviděli a neslyšeli a s většinou se asi ani nikdy neuvidíme, a jeden člověk trénovaný na identifikaci hazardních hráčů. Doufám že mě neodhalí, že ve volných chvilkách pařím Word Cookies.
Popracovní dobu teď krátím vesměs na kolenou. Nedal jsem se na modlářství, ale sestavuji podlahu z OSB desek. A to proto, protože strop, stěny a elektriku už mám hotové. Kdo a kdy a jak dlouho v tom podkroví ale bude bydlet, to ještě není jasné. Je to v rukou justice, kuličky v ruletě a jiných obdobně vypočitatelných faktorů.
Víla se zatím příšerně rozbrebentila a Olivka kope, za dva měsíce se už prokope. Berka vyplácí pana Lorence z úspor Starší a já jí to občas dorovnám z úspor vlastních. Po kolapsu s Čerňákem, co nejen nedodělal dílo, ale zalíbilo se mu i moje nářadí, si dává pozor, ale pan Lorenc je bílý a poctivý.
Hm, to je tak všechno. Víc nepovím, osobní údaje se musí podle GDPR chránit lépe než oko v hlavě.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *