Nechci mluvit o politice

ale dnes si už nemůžu pomoci.

Václav Klaus zašel do zavřené restaurace, prý si tam šel pro krabičku a vyčůrat. Chápu, i mně to trvá čím dál déle, ale hodinu?

Královéhradecký radní pro zdravotnictví Fink se dal očkovat proti COVIDu-19 v královédvorské nemocnici, spolu s manželkou. Nepovažuje to za protekci. Hejtman Červíček k tomu uvedl, že Fink navštěvuje pracovně zdravotnická zařízení a jeho paní je připravena být dobrovolnicí v očkovacích centrech, takže to neshledává „papalášskou výhodou“. (Události na ČT, 12.1.2021, od 48:30).

Vláda se kasá, jak připravuje centrální systém pro rezervaci očkování. Mají ho mimo jiné využívat kraje, většina hejtmanů ho ale ještě ani neviděla, jeden kraj ho před kamerou ČT zkoušel (tamtéž, kolem 2:50). Nevíme, kolik za něj zaplatí. Evidentně se jedná o systém Reservatic stejnojmenné firmy. Naše fabrika ho používá už půl roku, zdarma.

Pak se divte, že nikdo už politikům nevěří.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Nechci mluvit o politice

  1. Nedivím se, ani trochu. Jestli náš premiér řídí stát tak, jako řídil svoji firmu, tak to v té firmě bude vypadat asi jako v mé minulé práci. Bordel, chaos, neschopnost – a miliony ve ztrátě.

  2. Někdy mám fakt pocit, že žiju v Kocourkově. A pak se nelze divit, že lidé nerespektují opatření, když nám vládne banda šašků…

  3. Byla doba, kdy byl profesor Klaus pro mne bůh. Nestydím se za to, byl inteligentní, měl ramena , jeho charisma bylo nakažlivé, arogance přitažlivá.
    Dnes mi je ho líto a protože ten kdo lže, i krade, doufám, že příště bude močit ještě déle. Prostatik stihne i několik Otčenášů než prvně ukápne do toalety.
    Chci být v obraze, články čtu, dívám se na publicistické pořady a pak je mi těžko, na zvracení a žlučník to rozhodně není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.