Nový vůz v rodině

Je to nespravedlivé. Někdo se tahá s břichem prakticky celý život, a nic. A někdo jen pár měsíců, a je z toho takovýto zázrak.

Nový vůz jsme měli zagarážovaný asi měsíc u nás doma, kvůli jakési pověře. Je to kabriolet, má stahovací střechu. A taky odnímatelnou korbu, brzdu, řiditelná kola a alternativní pohon jedné lidské síly. Není příliš ekologický, dojezd je maximálně vkilometrech a přitom se pohonné hmoty do hnací jednotky musí doplňovat nejméně třikrát denně. Emise sice během jízdy nevypouští, ty sice vznikají, ale odstraňují se dávkově. Má velmi vyspělý systém řízení – osádka ovládá směr a způsob jízdy hlasem, ve složité dopravní situaci ale souprava zcela autonomně volí optimální a nejbezpečnější trasu. Pro delší a rychlejší přesuny je vybaven přídavnými vnějšími obálkami, zejména červené nebo stříbrné barvy (pořízeno s několikaletým předstihem). Poskytuje dostatečný tepelný komfort i v zimě, stínění proti slunci v létě a síť proti hmyzu pro pohyb v Polabí. Terénní překážky pro něj nic neznamenají, pasažér je jištěn hlubokým uložením. Brodivost je cca 50 cm (zatím netestováno). Airbagy vzhledem ke konstruční rychlosti nepořebuje. Zavazadlový prostor umožňuje pohodlné uložení všech hygienických potřeb na celou jízdu. Pro vyspělejší pasažéry poskytuje možnost modifikace polohy osádky. Prostě – to se to bude drandit!

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.