Zášlehy z dovolené

Seznam nej nej nej z minulého týdne.

Největší úspěch: ani jedno klíště.

Nejlepší výrok: "Ten tvůj pes už je tak starej, že už nemůže ani štěkat." "Ale může, ale už na to sere." Odposlechnuto v hospodě v Růžové.

Největší potencionální průšvih: Marek po přistání přívozu na německé straně zjistil, že nemá občanku. Naštěstí se tam vyskytovali jen celníci, kteří šli po cigaretách nebo nadměrném množství trpaslíků. Přechod v lese nehlídali.

Nejlepší hospoda: U Lexů, obec Kámen. Obrovské porce domácího jídla, výběr od jelena po hraboše, kuchařka píše na talíře hořčicí "Dobrou chuť".

Nejzvědavější dítě: chlapeček, co se nás přišel zeptat, jak se jmenuje náš ohníček. Pak se bez rozpaků cpal našimi sušenkami, za což schytal neobyčejný výprask.

Nejlepší záběry: srna na šest metrů, poprvé pohled, podruhé ve skoku.

Nejhorší kopec: strž od Kamenice po modré na Vysokou Lípu, kolo nutno nést asi půl kilometru v ruce nebo na zádech po kamenných schodech.

Nejveselejší společnost: skupina chovanek asi učitelského ústavu na Rudolfově skále.

Největší pohodář: šéf kempu; opaluje se na dně prázného bazénu, aby rekereantům naznačil, že bazén byl sice inzerovaný, o vodě ale řeč nebyla.

Nejztracenější čas: asi jedenapůlhodinové plížení po louce, abych zjistil, co to tam chřástá. Nepovedlo se.

Jestli mi zbyde dost sil, napíšu deníček a zveřejním nějakou fotku.

Příspěvek byl publikován v rubrice do rána toulám... a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Zášlehy z dovolené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.