Pozor inventura!

Od svátku do narozenin

Všude kolem mě se počítají židle, myši, větráky, soustruhy, vrtačky… jak o závod. Konec roku se blíží a kdo se s tím má otravovat na Vánoce.

Posedl mě tentýž duch a vypravil jsem se ohledat zásoby. V ledničce. V zaměstnání. Doma, tam obsah dobře znám, prohlážím si ho mnohokrát ve dne a nezřídka i v noci.

Tak co tu máme? Salám trvanlivý. Dostal jsem ho ke svátku, který mám zjara. Brzy budu mít narozeniny, nejvyšší čas vyklidit prostor. Byly ho dvě štricky (od dvou dárců, kteří vědí, čím mě nezarmoutí). Jedna za dlouhých odpolední zmizela, z druhé zbýval ještě podstatný špalík. Zakrojím jsem a ochutnám. Tvrdost někde mezi topasem a korundem, chuť vynikající. Výhoda: lze cucat jako bonbón, vydrží a mění chuť každou minutou.

Co dále? Jedna láhev červeného, dobré značky, leč otevřená před dávnou a dávnou dobou. Pak se nikdo neměl k likvidaci toho nepatrného zbytku a ten na dně láhve houstnul a octovatěl. Potkani si možná v kanále pochutnají.

A výborně! Balantinka, ještě po mém předchůdci. Asi centimetr na dně. Výhodou balantinky je, že nezoctovatí. Rozdělím si ji na dva loky. Po druhém konstatuji přes předchozí konzumaci salámu neschopnost řídit motorové vozidlo. Naštěstí se do práce dopravuji jinak. (Vrrrtulníkem:-)))

A dadalší flaška! Becher, a slušná prcička porcička!!! Zemamn sem neleze, tak mi tu hoch vydžel! Dám si radši do obouch nohouch, hlavní je to ustát.

No přece to zasnebudu skovávat.Prrryč se zbytky a zblitky!

Pak tu máme flanděru vod toho milera s tím druhym. To bude asi ňákej druhák. No jestli se na to nevyprdnu.

No ale todle je fajn 3ňaps – Kurvoazjé! To přines na předminulá vánoce ten chlap s tou velkou drškou, jak mrně prodával gumičky na gumování gumáků – nebo gumáky pro gumídky nebo co a jak. Vůůůbec se neskasil! A tyminerálky si strrčte někam, kdo to má všechny vyšlastat? A co ty mlíka? Mlíko, do rakve víko! A kdo tady dělá blbý vtipy??? Dyš je inventůra, tak to musí včšcko lítat a TADY SE BUDE BÍLIT!!!

Tak nevim, esli mi doma uvěří, co je taková inventůra za makačku.

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Pozor inventura!

  1. E?:-)))To mnáš z toho, že máš svátek dřív než narozeniny:-)))
    Jinak, štangle salámu celá u nás vydrží půl dne, ta načata tak hodinu, červené doleju do Coly rovnou a Balantinu taky, Becherovka mi přes práh nesmí a Mullera bych nechala rovnou venku na ocet:-),tu kurvuzasie bych tedy rok neměla:-))a mlíka vypijou blondýny 2 krabice denně a Ňuňa krabičku šlohačky no a ačkoliv máte ty svátky a narozeniny s Filipem prakticky skoro nastejno, on dělá inventůru v lednici 2x denně:-))

  2. Mod.no jo doma, tam je konkurence a co kdo neurve, nemá – ale v práci si člověk hezky může zašít zásoby na horší časy :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.