Sluníčko za krkem

..

Někdo má slunce v duši, někdo ho přeje jiným. Někdo má své sluníčko v avataru, v jiné osobě a někdo si ho pro jistotu nosí sebou, třeba na prstenu, na řetízku nebo na kůži.

Od minulého týdne si nosí Mladší své sluníčko trvale sebou, asi jako menší kávový podšálek, vzadu na krku.

Já osobně k píchání barevnými jehlami do člověka moc kladný vztah nemám, stejně jako k jakýmkoliv jiným, nevratným nebo téměř nevratným zásahům do organismu jen z důvodů estetických. Nechat si vrazit do srdce elektrodu nebo do močových cest hadičku – jistě, pokud to člověku zachrání, prodlouží nebo zlepší život. Ostatně v mých čelistech by se už taky nějaká ta hmoždinka našla. Ale trvale si nechat pokazit kůži kvůli tomu, že to momentálně frčí…. no, asi ne.

Snad bude někdy sluníčkem pro někoho jiného a bude svou energii vyzařovat tím nejlepším směrem.

Příspěvek byl publikován v rubrice rýmuje se a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Sluníčko za krkem

  1. Tak to Vás dva teda obdivuju, klobouk dolů, já snesu hodně, dokonce i vejce bych snesla, abych nemusela koprovku, ale pokérované dítě žijící v mé domácnosti za mé peníze, to bych teda nesnesla.

  2. Rsamozřejmě, vždycky je to za „jejich“ peníze, akorát rodiče pak budou muset zaplatit všechno ostatní na co jejich peníze tím pádem nezbydou:-)

  3. Záda jsou lepší než břicho. Ve stáří si nebude muset roztahovat kůži oběma rukama, aby ukázala kámošům v domově důchodců, jak byla zamlada IN.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.