Příjemné překvapení

Výbuch muničního skladu ve Vrběticích byl jistě nepříjemným překvapením pro místní obyvatele, nám ostatním dobře ozbrojeným pacifistům jistě připravil i překvapení příjemné.

Ve zprávách se totiž zcela otevřeně mluví o nábojích, granátech, dělostřelecké munici a podobně. To by nebylo nic zvláštního, ale pozor – ve skladu byly i letecké bomby!

Neumím si to vysvětlit jinak, než že Česká republika zřejmě operuje nejméně jednou, možná ale více velmi dobře utajenými bombardovacími perutěmi. Možná že bombardéry už desítky let nevzlétly a schovávají se někde v nějakém kopci, až bude národu nejhůř. Tipoval bych nejspíš Říp, jednak je ze solidní horniny, jednak je to hora tradic, jednak ten kraj má silné kouzlo…  a hlavně je kolem rovina, ideální pro rozjezd bez připravené startovací plochy. Jen aby jim v tom podzemí nezrezla turbodmychadla.

Třeba to bude jinak, ty bomby jsou do Gripenů, nedají se ale podvěsit, takže bombometčík a pilot v jedné osobě má bomby v kabině, ve vhodný okamžik sáhne pod sedačku, odsune kryt, zamhouří levé oko a vypustí…

Možná se dočkáme ještě dalších objevů, třeba vybuchne ještě jeden sklad a v něm budou pro změnu torpéda. Nevíme o tom, ale na dně Slapské přehrady nebo dokonce i Rožmberku je připravena vlčí smečka českých ponorek. Ba ne, Rožmberk a jiné rybníky lze vyloučit, protože přinejmenším periskopy by byly vidět při výlovu. Navíc průjezd Zlatou stokou nebo Starou řekou byl trochu zdržoval, zatímco ve Vltavské kaskádě jsou určitě tunely, kterými se mohou podvodní stroje dostat z jedné přehrady do druhé, i proti proudu, po vzoru lososů.

Ještě nevím, kde by mohla být uložena česká atomová bomba, možná někde u Ralska. Takže odstašující potencionál by tu byl. Ale proti džihádistům by stejně asi byli nejúčinnější tradiční blaničtí rytíři.

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *