V síti

Po zhlédnutí dokumentárního filmu v soft verzi

Nechci význam filmu nijak zlehčovat, přesto mi to nedá, abych se kolegyně blogerky Blondýny, která mě prokoukla a trvale mě oslovuje „Milý mladý příteli“, pro jistotu nezeptal:
„A fakt nevadí, že je mi dvanáct?“

Příspěvek byl publikován v rubrice skoro jako život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „V síti

 1. Tak dneska boduješ, né, že by ti vtip chyběl, dneska jsi mne rozesmál.

  Pro ostatní bych svou verzi rozvedla.
  Neznala jsem tě a netušil tvůj pravý věk. Tvé texty jsou mladistvé, pokud tedy neukážeš vnoučata :)), vše je svěží a nezatížené věkem. Pokud nepíšeš o kompresivních fuseklích , kurňa, ty fakt nejsi nejmladší .
  Milý mladý příteli.

  • Tak dobrá, o punčochách ani kompresorech už psát nebudu (stejně je mám dočasně) a pro vnoučata použiji krycí termín „ti malí lidé, co s námi bydlí“.
   Ani jako bloger nejsem plnoletý, patnáct mi bude teprve za dva měsíce!
   Tak se tedy jinak: ačkoliv jsem film „Tahle země není pro starý“ zatím neviděl, zeptám se pro jistotu: „A fakt nevadí, že je mi šedesát čtyři?“

 2. Vůbec … naopak.
  Přeonačit svými názory, postoji, větami dalšího člověka a navíc budit dojem, že jsi tak s bídou třicetiletý, tak to umí málo kdo.
  Většinou to bývá opačně, čteš mladého a přijde ti jako důchodce, vším, snad i prostatou 🙂
  V Angelice říká král : Madam, zůstaňte svá.
  Já říkám, milý mladý příteli, zůstaň svůj !!

  • No nic jiného ani nezamýšlím, nakonec by na to bylo dost pozdě 🙂
   A tolik mě nechval, červená se mi klábosnice.

 3. Tak na tohle jsem i přes masivní reklamu nechala zajít chuť. Je toho na mě moc, ještě tohle… ale tvůj příspěvek mě taky rozesmál.. někdo ti říká dědo (Mirka) a jiný ti lichotí a myslí to upřímně!! – a to se počítá..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.