Podvečer v báru

Nehoustnul tam dým, slavily se narozeniny.

A slavila je Mladší. Kdysi možná toužívaly děti po narozeninové návštěvě MrkDonalda. To se nám podařilo vždycky nějak zamluvit. Pak jsme chodívali (občas) někam na večeři. Teď už jsme se dostali do stadia návštěvy barů a konzumace míchaných nápojů.

Vyrazili jsme všichni (tedy, Buflík zůstal hlídat zahradu). Každý si objednal něco jiného a ochutnávali jsme si. Mít ve sklenici nasekané kopřivy, tedy mátu, nebo jiné plody, které ani nevím jak vypadají, mě nijak nelákalo, tak jsem usoudil, že na džinu s nějakou limonádou se nedá nic zkazit. Dalo se. Ve druhém kole jsem jsem se proto rozhodl, že na rumu s kolou se nedá nic zkazit.

Dalo se.

Vypili jsme všechny ty sklenice ostře duhových barev a stálo to jak průměrná večeře pro všechny. Pak jsme dorazili domů a Berku napadlo, že by nám Starší ještě mohla skočit vedle do hospody pro jedno točené (pro každého).

Takže si moje chuťové buňky přece jen zaskotačily.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Podvečer v báru

  1. Aha, tak s chlapci je to asi jiné:-) O McD se o narozeninách neuvažovalo nikdy a ze stádia popíjení drinků jsme se dostali k těm večeřím. Napadlo mě, že to možná není jiné s chlapci ale s věkem dětí,ale musím to vyloučit, protože ty večeře se předtím prostě nekonaly:-))

  2. RowdyTak u nás se vždycky všechno slezlo na zahradě a slavilo se tam. Jak holky dospívaly, měnily se limonády s barevnými brčky za pruhovaný nápoje bez brček. No a teď jsou ustálený na sladkejch tlamolepech a růžovym víně.-)))Lampiony přetrvaly.-)

  3. Lampiónkymožná byly taky… Zatímco jsme si užívali dovolenou, u nás doma slavilo asi dvacet lidí… Ale dobrý, zahrada nepozvracená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.