Svět se zbláznil

a stačí se podívat za humna.

Sbormistr Kulínský bude souzen kvůli dvěma případům v Hradci Králové, protože dívky údajně obtěžoval na území východních Čech. Kvůli ostatním asi 46 případům bude souzen v Praze. Tak se může stát, že za totéž dostane u jednoho soudu trest, zatímco druhý ho osvobodí.

Tři farmářovi býci ztratili visačku na uchu a kvůli tomu mu bylo zakázáno obchodovat s celým stádem. Že je to doslova krávovina, uznala zemědělská správa až poté, co je začal vybíjet.

Němci v noci vystěhovali celou továrnu a po anglicku zmizeli. Vedení druhé české pobočky téže firmy, která je v Německu v konkurzu, ujišťuje, že všechno je v nejlepším pořádku.

Všichni si libovali, jak se s novou vyhláškou jezdí bezpečně, dokud nedošlo k první větší havárii na dálnici.

Noví poslanci zatím neudělali za mák práce, protže se neví, kdo jim bude šéfovat. A když není šéf, tak se nemaká.

Někdo namaloval na vrak letadla řeckou vlajku, kolem rozsypal pomeranče a flašky od Metaxy a zapálil. Což o to, to bych bral ještě jako trochu drsnější recesi.

Nejspíš se zblázním taky a místo sledování zpráv na pochybných televizních stanicích si budu psát na počítači do deníčku. Nojo, ale o čem, když neuvidím ty zprávy?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Svět se zbláznil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.