Vždyť to píšu jasně!!!

Propagační letáky mi jdou na nervy.

Jednou dobou naše dopisní schránka denně přetékala nesmysly ze supermarketů. Moc se mi to nelíbilo, protože rád šetřím finské lesy.

Snažil jsem se na paní, co to tam rve, mračit. Nepomáhalo. Učil jsem Buflíka, aby na ni štěkal, ale starýho psa…

Přikročil jsem k výrobě varování. Na základní škole jsme měl vždycky nejhoší známky z krasopisu, takže to za mě odřela tiskárna. Napsal jsem něco jako "Kdo do schránky leták uvrhne, tomu se ruka utrhne." To zabralo. Ale zabraly i povětrnostní vlivy a za chvíli z cedule nezbylo nic.

Chvíli si to paní ještě pamatovala, ale pak začala futrovat znovu. Včera jsem obnovil ceduli, tentokrát vyhrožuji plameny pekelnými a vládou ČSSD nadosmrti. Tak nevím, paní vypadá na jejich voličku, ne-li něco horšího.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Vždyť to píšu jasně!!!

 1. stranice? ale ne! dneska mi nekdo oduvodnil sve sympatie k CSSD temito slovy – cituji (a omlouvam se) : kdyz mam male p*ro jeste neznamena, ze nechci *ukat…

 2. K nám na nestřediskovou vísku to doručuje listovozka /pošťačka/. Spousty letáků zamíchá s dopisy. Prosil jsem, aby dopisy dávala do schránky a ten nehořlavý humus dolu do té roury na noviny, když už žádné neberu. Dva dny, pak to začala motat a teď už to opět rve do schránky pospolu.
  Dcera v Mainzu má na schránce :
  Keine Verbung a funguje to. Kdysi , ještě v Praze jsem si to taky napsal /česky/ a fungovalo to, jako pionýrský šátek na býka i na sousedy. Všichni mi vše /i své/ cpali do mé. Hold jsme srnandisti. Hezký večer

 3. K nám už se letáky nehází, k veliké nelibosti tchýně, která je miluje a dle nich objíždí supermarkety. Takže zatím co já nadávám, když ve schránce něco přistane, ona ječí, když se nám to vyhne.-)

 4. IbO: perfektní, použiju příště
  muris: to je vzácné sebepřiznání dotyčného :-))))
  buteo: kdyby to nefungovalo, na dotyčnou si počíhám
  Lor.: zařiď tchýni vlastní schránku, my taky máme tři zvonky!

 5. Teď vážně, před chvíli jsem se ptal vedoucí naších doručovatelek. Když si nepřeji reklamu, napíši na schránku a ony to musí ctít. Pak na ně stížnost a mají po ptákách. Hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.