Poslední letní víkend

Musí se využít, a to k práci. Ofšem ve střízlivém poměru k zábavě.

Takže si k večeru navléknu trikot, co mi dělá to interesantní vyboulení, kalhoty s vycpávkou, co se nosí naostro, a vyrazím směr Babičkov. Čeká tam jedna nepokosená louka a jedna moc fajn country hospoda, kde se dá sedět do rána a hulákat, že čérny muž pod bičem otrokáře žil a jiné nefšední a politicky nekorektní songy. Sepisování deníčku z dovolené jde dnes stranou, jakož i kontakt s jinak ctěnými kolegyněmi a kolegy bloggery. Takže sorry 🙂

Tak aspoň něco ze zpráv:

Radnice Prahy 8 chce zákaz pití alkoholu na veřejnosti. Prý tak bojují proti houmlesákům. Takže zapomeňte na pivo na zahrádce, protože radní v Praze 8 bolí játra.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání uložila pokutu ČT, protože se v živém vysílání objevil text divácké reakce, že každý druhý chartista byl spolupracovníkem STB. Nestačí na začátku pořadu uvést, že jde o názory diváků, které nejsou v souladu s názory redakce. Takže cenzura se vrací. Hnus.

Sběratel William Koch přišel o jistotu, že vlastní láhve od vína, které si v letech 1784 a 1787 objednal ve Francii americký president Thomas Jefferson. Za expertízu zaplatil milión dolarů, dvojnásobek jejich ceny. Patří mu to, nemá sbárat nesmysly.

KLDR vybízí hladový lid k chování králíků. Aspoň jedna pozitivní zpráva. Snad je sežerou sami a nebudou je vyvážet do Austrálie, aby nahlodali tamější shnilý kapitalismus.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Poslední letní víkend

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.