Horká novinka!

Nebo žeby ne až tak?

Včera jsem si chtěl udělat radost a zašel do Levných knih. Jsou ve strategicky výhodné poloze, hned vedle vietnamské tržnice, kde jsem si posledně koupil bezva kraťasy na subtropickou dovolenou, za štodvačet, pane, šuší. Vejdu a hle – cedule Novinky. Jdu blíž a co nevidím za Novinky? Biblí svatou! Za pouhých 99 Kč!

Odolal jsem pokušení rozdělit se s personálem o vědomost, že první neúplné vydání vyšlo už před pár tisíci lety, a prošel ještě zbytek krámu. A vida – další klenot: Kladivo na čarodějnice. Za pouhých 149 Kč, no nekupte to. Pomyslel jsem na to, jakými schopnostmi se mnohé bloggerky nepokrytě chlubí, a vztáhl chvějící ruku po svazku.

No, nebudu to rozplatlávat – nakonec mi kniha přišla příliš vědecká a obšírná a některé postupy dost těžko aplikovatelné. Třeba pokusné železo pro testování posedlosti Ďáblem na ústředním topení dostatečně nenahřeješ. Ale možná se tam ještě vrátím.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Horká novinka!

  1. Až tam pudeš příště, tu bilbli mi když tam prosím vem, za 99 to se nedá nekoupit a já dlužím dárek k narozkám jedné opravdu opravdové křešsťance:-). Za to Kladivo máš u mne bod s* :-))

  2. Vtipný postřeh, jenže co bys poradil prodavačům, kteří chtějí prodat zboží za super cenu(!)? „Starý obsah, nový obal, stále aktuální“? „Novinka“ je kratší heslo pro upoutání pozornosti ;o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.