Sex v ponožkách

Na každou činnost správné oblečení!

Nechci fušovat do řemesla statistikům a nemám k dispozici statisticky reprezentativní vzorek :-), ale domnívám se, že v našich klimatických a sociokulturních podmínkách se sexu věnuje většina lidí v posteli.

(Pokud by někdo chtěl mentorovat, že je rozdíl mezi SEXEM a MILOVÁNÍM, tak říkám dopředu, že to VÍM).

Do postele si člověk obvykle bere jen to nejnutnější a nejpohodlnější, to co ho nikde netáhne a neškrtí, bez ohledu na to, zda jde jen spát nebo se před tím nebo potom věnuje ještě něčemu jinému. Většina lidí spí v místnostech vytápěných, takže zbytečné oblečení… je prostě zbytečné.

Přesto se někomu spí lépe v ponožkách, třeba kvůli špatnému krevním oběhu. Ženy ho prý mají obecně horší než muži a na podchlazené konce končetin jsou náchylnější. V tom případě jsou lepší přebytečné ponožky než studené nohy.

Proto jsem ochoten ponožky tolerovat. Záleží ale na barvě a materiálu. Hnědé krepsilonové znamenají, že dneska teda nic. Bílé vlněné toleruji. Není podstatné, že je úplná tma. Vždycky se zeptám.

Já osobně? Vždycky dole bez. I když, může se stát…

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Sex v ponožkách

  1. Blbost jsou třeba jehlové podpatky na vodní posteli:-))))), takže určitě vždycky záleží na tom, kde se ten sex, případně milování odehrává.I do postele se může sem tam hodit nějaký ten kousek oděvu/neměly by to být ponožky, ovšem třeba je blbost si je svlíkat třeba ve výtahu:-))))))

  2. Jehlové podpatky ve vodní posteli – to mi připadá jako odpověď na hádanku „Co to je maximání výstřik?“ :-)))))))

  3. inu,já teda na ponožky hledím jako na hrůzu.-)))i když,jak Mod.poznamenala, výtah je vyjímka. No…výtah..tam to vlastně neznám.-)Jsem klaustrofobik.-))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.