Dnes třikrát!

Oslavit narozeniny.

29,40,60. Průměr 43. To ujde.

Ty první proběhly rychle, zato ze druhých spojených se třetími jsem se nemohl dostat. Nakonec jsem zbyl sám s oslavenkyněmi.

Navíc jsem v poledne narazil na Brandejsovou.

Srazili jsme se v jídelně. Neměl jsem objednaný oběd a byl jsem odkázán na studený bufet. Kolegyně (říkám jí tak proto, že má hlavu jako když hoří Brandejs) zrovna vybírala poslední zbytky toho nejlepšího salátu.

Zařvali jsme na ni hned ze dvou stran "necháš to!", ale nevyděsili jsme ji. Brandejsová zná skoro všechny lidi, protože jim půčuje peníze (firemní, ne svoje) a oni jsou rádi. Zavolala proto na paní pokladní, v krátkosti jí vylíčila mé přednosti a zásluhy o fabriku a ta okamžitě naklusala s novou mísou. Takže oběd byl, pak chlebíčky a dort oslavenkyně, pak chlebíčky poradní, pak steak oslavenkyň, pak pivo, pak bavoráky, které se přede mnou snad samy líhly…

A to jsem měl dneska migrovat data pro jednu příjemnou, ale přísnou paní.

Jo, už aby byl ten víkend a abych se dostal z těch spárů těch mnoha žen.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Dnes třikrát!

  1. Představa, že vařená strava je na rozdíl od nevařené zdravá, je nesmyslné dogma, pořád to říkám:-))) a alkohol podávaný třeba rukou lékaře, nemůže škodit v jakémkoliv množství:-)) a hlavu jako když hoří Brandejs má například policejní psycholožka magistra Gjuričová, možná Giuričová a nebo tak:-))

  2. RowdyNakonec jsem zbyl sám s oslavenkyněmi…???

    chceš říct…že, Ty sám a tři ženy…každá slavící své narozeniny!!!
    Tak tohle…tohle jen tak ledajaký muž neprožije!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.