Ztráta komunikačních schopností

Nepříjemná záležitost.

Teď nemyslím tak fatální věc, že někdo přestane mluvit nebo slyšet. Chraptím si docela slušně už týden a zatím jsem řekl skoro všechno, co bylo nezbytné říct. Neřekl jsem asi leccos, co by možná bylo vhodné nebo hezké říct, ale to už je spíš povahou. My introverti si prostě někdy myslíme, že když myslíme, tak jsme řekli, ale jiní od nás k našemu podivu čekají víc.

Ztratil jsem komunikační schopnost včera večer, když jsem přišel k počítači a zjistil, že nefunguje skoro polovina kláves, většinou těch na krajích. Zatímco předevčírem jsem postrádal T, B, mezeru a možná ještě cosi, s čímž se ještě dalo aspoň nouzově cosi vytvořit, včera jsem byl schopen nejvýš tak zadat adresu a login a heslo na poštu přes Mapu znaků, což je ale pěkná makačka. Musel jsem se prostě spokojit s probrouzdáním pár odkazů a mlčet jak Fučík.

Asi za tím stojí zbytečná uklízecí snaha – při jakémsi pohybu na pracovním stole jsem zjistil, že mám kabel od klávesnice skřípnutý mezi desku a subwoofer a napravil to, ale uvolněný uskřípnutý kabel asi odmítl kabelovat a začal jen belovat, tedy stát za starou belu.

Dobře, tak jsem strčil služební klávesnici do tašky a vylezl z fabriky dírou v plotě a pak se plížil po břiše mokrým listím a klepal se, aby mě nechytil strážný, protože to je zneužívání majetku pracujícího lidu a vůbec, ale než si koupím novou, potřebuju vědět, jestli to náhodou není rukama.

A přestanu doma zbytečně uklízet.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Ztráta komunikačních schopností

  1. R.to je těžký no, každý správný závislák má mít příslušné zásoby podle druhu závislosti. V mém případě to znamená dostatek kafe ( i když bez kafe už se taky obejdu), cigaret, Coca-Coly, čokolády, klávesnic, myší a monitorů, to je normálka:-))Zkušenější závisláci pak vědí, že ani náhradní soustruh není k zahození a taky, že benzínové trafo se může hodit:-))))))

  2. Hurá, rukama to není, náhradní totiž ani u nás v Superhyper nevedou, a skřípnuté už to taky nemám, ještě mě napadá, že možná protekčně na patologii by se dalo něco najít :-))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.