Deset, deset!

Křičí fanoušci na stadiönu, když jejich tým drtivě vyhrává.

Já zase drtivě vyhrál nad vlastní leností a přinutil se před pár měsíci občas vysypat něco z hlavy do počítače a zveřejnit v bláhové naději, že to někoho třeba bude zajímat. No a šup, je z toho deset tisíc zhlédnutí.

Když pominu, že polovinu jsem si jich vyrobil sám 🙂 ustavičným nakukováním, jak čísla přibývají, tak i pět by mohl být slušný výsledek.

Trochu mě mrzí, že to číslo padlo zrovna v době, kdy nestíhám psát. Ale okamžik, kdy jsem si řekl "teď to mohlo být", ten si budu taky dlouho pamatovat.

Příště budu slavit až padesát. V tom už mám nakonec praxi. Anebo třeba kdybych prosáknul mezi qalitní notory.

Všem návštěvníkům a zejména komentátorům děkuji, slibuji brzké odpovědi a ujišťuji, že jinak proti ostatním typům zakulacování podnikám co se dá :-)) Protože zakulacení přináší uspokojení a uspojení přináší lenost a lenost je matka hříchu a hřích je ošklivý a … nojo, ale občas nějaký ten hřích neuškodí, o čem by člověk psal :-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Deset, deset!

  1. V předtuše blížícího se kulatého čísla jsem nemohla jinak, než oslavit Tě příspěvkem s připomenutím Tvých opravdických zásluh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.