Kdekdo je teď kulatý

to je snad nějaká móda nebo co?

Dnes byla kulatá paní primářka, co mě skoro přesně před rokem skoro odehnala rasovi z pytle, a byl jsem pozván. Do luxusní restaurace na kraji Kvínskáslu. Našel jsem si tam švírku mezi Megany, Lagunami a Ikstrojkami a zaparkoval svoji skládačku.

Společnost byla rozdělena na stoly podle kast, takže jsem si zase povídal s těmi, co obvykle. Promísení nastává až v pozdějších hodinách, tak dlouho jsem nevydržel.

Octnul jsem se ve společnosti několika golfistů, a tak jsem se zúčastnil podnětné diskuse na téma "je lepší mít milenku a předstírat hraní golfu, nebo hrát golf a předstírat milenku?"

Z vyslechnutých historek pak byla nejlepší ta od paní doktorky Hospodské, jak její rodiče, vybaveni pouze znalostí protektorátní němčiny, po revoluci vyrazii do Států a při jednom tankování nechali maminku omylem u benzínové pumpy. Když na to společnost po 300 majlích přišla a vrátila se, našla ji v družném rozhovoru s truckery, plné ruce plechovek piva.

Nevydržel jsem dlouho, zavzpomínal na to, jak mi paní primářka před rokem kladla na srdce, že hlavně nesmím jezdi na kole v mrazu, a vyrazil do mínus sedmi stupňů. (To bezpečně poznám, to se začíná tvořit na fousech jinovatka).

Bohužel jsem po cestě tam někde vytrousil ledabyle upnutou zadní blikačku. Ačkoliv jsem tedy své milované výslovně slíbil, že podroušen se budu vracet přes pole, jel jsem znovu po silnici a pátral. Bohužel blikačky blikající v pangejtu se mezitím nějaká svině svinutě proužkovaná stačila nezištně ujmout.

Pak už jsem dorazil bez zvláštních konfliktů, když vynechám spadlý řetěz a v důsledku toho mírně prodřené džíny. A že jsem střízliv, vidíte z toho, jak málo tady mám překkleppů.

Jen tak, pro všechny případy, nevíte náhodou, kde se dají levně koupit golfové hole?

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Kdekdo je teď kulatý

  1. A budeš ten golf hrát nebo hru jen předstírat?Každopádně stačí prolistovat pár reklamních tiskovin..

  2. R.možná by vyšlo levněji stát se členem klubu Egyptologů:-), to bude sice taky něco stát, ale rozhodně to výjde levněji než hrát či nehrát golf:-))

  3. Nu, milenku má kde kdo. Chceš být in? Pořiď si milence. Věř tomu, že na příštích kulatinách nebudeš hovořit s těmi, co vždycky.-)))

  4. R.tak to ti včerejší golfisti asi patřili do skupiny, která předstírá hraní golfu, protože ti co ho hrají jako fakt, by Tě poučili, že v zimě se hraje ne trenažerech:-))
    Z toho vidíš, že já hraju golf a předstírám milenku:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.