Kous sem, kous tam

Někdy se mi zakousne počítač.

Nezakusuje se mi většinou do žádného citlivého místa, to bych řval. Zakousne se sám do sebe. Kouše asi vzteky, že ho nekrmím dostatkem paměti, lepší grafickou kartou nebo že nedostal k vánocům zbrusu nový procesor. Případně že s tímhle modelem disku se už na internetu nemůže vůbec ani ukázat. Počítač je sice rodu mužského, ale někdy se chová hůř než nejvrtošivější žena.

Když se to stává často, vyrazím do krámu, něco mu koupím, vrazím to tam a čekám co udělá. Zpravidla začne protestovat, že tahle barva čipu se už letos nenosí a kdesi cosi a chvíli trvá, než si na novou součástku zvykne. Časem se ale spřátelí a chvíli to pak jede bez problémů.

Pořád je ale lepší, když se vám zakousne počítač, než když se zakousne život. Do toho si nové součástky v krámě nekoupíte.

(To není nic osobního.)

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Kous sem, kous tam

 1. Nu, obvykle si za zakousnutej život, svou měrou, můžeme .-)))Radím zastavit a zamyslet se. Nicméně s PC mám ty nejlepší zkušenosti. Oba si děláme, co chceme. Myslím, že po tolika letech společného soužití už by k nějakému souladu mohlo dojít, co říkáš?.-)))

 2. zuzi, ano, filosovat je občas potřeba, někdy i do zásoby 🙂
  Báro, asi to není obchodní typ, jinak by za takovou zákaznici měl být vděčný!
  Lor., s tím životem to opravdu není osobní 🙂 a PC mám pořád jeden a už asi 17 let, ale vymejšlí si pořád1
  Muris, ano, nové tričko! Nejlíp s korzetem! Ne kvůli vyvalení, naopak kvůli zaškrcení :-))))

 3. Hezký článek:-)včetně toho posledního odstavce, protože je to prostě tak:-). Škoda, že máš pořád potřebu té autocenzury (…).

 4. 17 let?Týýý vo*e … někdo sbírá veterány v garáži … a Ty se motáš klem PC?
  A Báro – nevysvětluješ sitoho prodavače nějak jinak. Nechce si on jenom kousnout?

 5. Gomboto chce tu polygamii, kdyby měl dvě ženské, tak by ho ta druhý možná vyhnala něco sestavovat do garáže, ta třetí……..atakdále:-)))

 6. Gombo,mám pořád jeden, jen vždycky vyměním nějakou část, takže z původního zbývá už jen mechanika 5,25″
  Mod., nestraš!

 7. Báro, Modono a RowdyJsem rád, že vás mám. Bez vás bych prostě život v jeho jednoduchosti nechápal 😀

 8. Jeden z mých známých vyřešil problém s větráním chlazením. Napojil to do akvárka, voda+Fridex, žádné hučení, cirkulace na základě konvekce, počítač naprosto tichý a procesor na 30st.C.- to byla paráda!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.