Máj big mistejk

není nic k jídlu.

Nejde o zvlášť velký v květnu pečený plátek hovězího, nýbrž o téma maturitní práce.

Psala ji dnes Mladší, a sice o tom, že si chtěla udělat řidičák a pak se bála toho šílenství, které se nazývá silničním provozem, a do kurzu nenastoupila.

Nakonec jí to došlo, že mladá dáma bez řidičáku je jak Paroubek bez bradavice, takže si ho asi udělá. Já osobně na ni nespěchám. Zatím jsme se tahali jen o počítač, nemusíme se tahat i o auto. Ale třeba si ho bude půjčovat od nějakého potencionálního nebo skutečného Milovaného.

To delší vedení bude mít asi po mně. Tak třeba včera mi došlo, že už je jaro až léto, otřel jsem pot z čela, odložil zmrzlinu a vyndal z kufru sněhové řetězy. A dneska zamířil do přezouvárny gum. Nechal jsem si posoudit zpuchřelost toho, co zimovalo v garáži, a nakoupil autu nové botičky.

Zbývá sundat adventní věnce ze dveří a jsem plně připraven na nové, globálně oteplené středoevropské léto.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Máj big mistejk

  1. Bývaly doby, kdy jsem měl v diáři poznámku. Léto v minulém roce bylo ve čtvrtek. Letos už jsem napsal. Léto v 2007 začalo v půli dubna.

  2. Tyhle starosti nemám.Tohle hlídá technický ředitel. Já jen užívám služební vůz i k soukromým účelům. Milé od pana ředitele 🙂

  3. Pořád říkám, že o něco se přetahovat je k ničemu. Svoje věci ráda půjčím, když je nepotřebuju, ale když ano, tak bohužel. Na comp si dneska prakticky každé dítě dokáže vydělat,když má zájem, s auty je to pravda trochu horší, ale pokud se nezačne u drobnějších výdajů, zvyknou si tahat se o všechno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.