Hrr na Šoustník

Dobytí hradu není podmínkou.

Akci (přibližně) tohoto názvu pořádá už spoustu let kamarád Obhlídka, bydlící poblíž hradu Šoustník, a je to pochod/pojezd v trasách od 0 do 40 km. Už jsme se mu omluvili z několika akcí, letos se ale pohrneme. O hrad samotný ani tak nejde, spíš o příjemné jihočeské hospůdky před cestou, podél cesty i po cestě, to vše doplněno hudební produkcí požíračů buřtů a ozářeno pozdně májovým sluncem.

Takže se tam letos vydáme, znovu rozhodit své pracně zfázované biorytmy, pořídit si jedno pamětní tričko do sbírky a přes dvě noci obydlit místní školu. Podívat se, jestli je jestě středověká tvrz na trase stále na prodej, jestli zámek Růžová Kóta pořád ještě neztratil barvu a jak se bloudí v přilehlých lesích.

Trochu dramatická bude zpáteční cesta, protože mě čeká rychlý vzestup a ještě rychlejší pád, jak už to v životě bývá. Jestli přežiju, poreferuju.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Hrr na Šoustník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..