Někdo má megabidet

a někdo jen maxipičifuk.

Záleží na velikosti poměrů v tom kterém městečku.

Takže my máme mlhoviště, na což jsem asi před rokem nadával jak špaček. Sice nevypadá špatně a jednotlivé prameny stříkají žertovně střídavě, ale přece jen, na brouzdaliště to nemá. Není kde nabrat plný kyblíček a nalít ho na hlavu té copaté Marušky, co jste se do ní zamiloval, hned jak jste poprvé překročil práh školky.

A tak těch dětí a vřískotu je tam míň než v minulých letech. Jsou tedy dvě varianty: buď to celé navrhl nějaký nerudný důchodce, co si v blízkém paneláku nemohl dát šlofíka po obědě, nebo někdo z tlupy hygieniků, hrobařů euroatlantické civilizace.

mlhoviste.jpg

No a nakonec noha. Má dva účely: jednak je to další rána válečným štváčům, tvrdícím, že ponožky v sandálech vypadají hnusně. A pak je to důkaz, že blogger Rowdy je taky jen člověk z masa a džíns a taky proto někdy může mít nějaké problémy 🙂

nohamlha.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

19 komentářů u „Někdo má megabidet

  1. No nevím, za mých časů se říkávalo “ Chodíš jak Bulhar“, když měl někdo v sandále bosou nohu. Já celkově tak nějak sandály na bosých nohách pánů moc nemusím, málo totiž choděj na pedikůru:-)

  2. Já bych to také uznala, neboť jet si vyfotit nohu do Ostravy, to by byl oříšek i pro mě a mám to ještě o kus blíž než Rowdy. Ale ještě není všem dnům konec!

  3. Ještěže jsem tu nohu stihla v létě, nemám válenky ani nehuňaté, my v Praze chodíme celoročně v lodičkách:-))

  4. Hmmm, tohle dogma sandál bez ponožek je pěkná blbost, každý se z toho může po…. a přitom o h… jde. ne? :o)))

  5. Rowdy,tak to je krásný vodoprskostroj:)) barva ponožek mě u tebe zajímá asi nejmíň, ale pro porovnání – v sandálech chodím jako bulhar-naboso(což jste viděli:),problémy s neestetikou nohy (Mod.) fakt nemám a když ponožky, tak černé a nejlépe do černých bot;-) A jak dopadla copatá Maruška? :))

    Armine: Já mu to uznávám! Sice to není megabidetní, ale je to dostatečně a citlivě bidetní:)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.