Bílé vánoce budou

i kdybyby krávy vzduchem poletovaly!

Aspoň u nás na zahradě.

Stačí dva pytle hydrátu z lomu Čertovy schody, je vystaráno!

bilevanoce.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „Bílé vánoce budou

  1. Mod.,ale jak je vidno zříti, tak bílé Vánoce asi nebudou, takže možná kdyby prodávali nafukovacího khaki sněhuláka, tak to bych bral. Bílý nafukovací tento by působil v zahradě (pokud ji tedy někdo/R. neposype tím regolitem) právě jako pěst na oko;-)

  2. Kamno ale nafukovací kdeco se nehodí k bílým Vánocům, že jo?! třeba nafukovací růžový bazén by se k tomu vápnu hodil jako pěst na oko, ale takový sněhulák!!!

  3. Teovýjimečná shoda, přesně to jsem řekla, když jsem to přísloví poprvé před pár týdny slyšela, že z čeho je teda slivovice?!:-))

  4. Mod, to přísloví nikdy nikdo neslyšel. A i kdyby jo, právě jsem ho zrušil. Tak to koukej respektovat a zapiš si, že švestky se pěstují prioritně na pálení. Povidla jsou jen z odpadu! 😉

  5. Rowdy,kdyby krávy vzduchem poletovaly, budeš mít v té krásné, bílé a hydrantové nadílce velké, hnědé, rozpláclé a nevábně čpící kolca…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *