Myjete se dost (dobře)?

I to se dá otestovat.

V naší fabrice na mytí dost záleží, dokonce na qalitě mytí rukou záleží, jestli dostaneme papír na to, že jsme qalitní fabrika.

Takže pracoviště pro qalitu připravilo malý, nenáročný, skoro úplně anonymní testík, jak si kdo je schopen umýt ruce. Stačí jen vložit ruce do přístroje, po předchozím odpípnutí identifikační kartou 🙂

Testovalo se před vchodem do jídelny, asi aby se zároveň poznalo, kdo chodí na oběd jako prase s neumytými pazoury. Otestovat se člověk mohl dát i při odchodu, v tom případě se poznalo, kdo jí příborem, kdo nabírá segedínský guláš do levé a kdo do pravé ruky.

Aby člověk mohl své hříchy na poslední chvíli napravit, byl před testovacím přístrojem k dispozici dávkovač desinfekce. Testovaní si nacákali na ruce (desinfekci, ofšem), promnuli (ruce) a pak strčili do zařízení (taky ruce).

Dal jsem se strhnout davem a šel na test taky. Schválně jsem vynechal jedno místečko, abych viděl, jak budou pod detektorem poulit mikroby své buňkožravé cytofilní bulvy. Ale byly tam jen tmavé fleky.

Dáma u obrazovky pravila "Dlaně dobrý, hřbety málo!" a vypakovala mě ze dveří.

Tak nevím, budu muset změnit techniku a zvýšit dávky, jinak ten papír qůli mně asi nedostaneme…

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Myjete se dost (dobře)?

  1. Takový ponížení! Příště vám třeba budou kontrolovat čistotu uší. Pak slipů… a dáma u monitoru zařve: Jedééš špindíro! :p

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *