Žádný blábol

ale drsná realita.

Z mého posledního článku evidentně nejvíc zaujal termín "nádrží v nádrži". Světový rozruch vyvolal zejména na Olomoucku. Nejde o blábol senilnějícího bloggera, ale skutečnou akci. Cítím se proto povinen p.t. čtenářstvu objasnit, vo co gou.

Požární nádrží 1 je třeba přepravit se v požární nádrži 2. Dobrá, to není o mnoho jasnější. Tak tedy blíže: požární nádrž ad 1 je rybníček nepravidelného tvaru, zvící v největším rozměru asi 15 metrů a skládající se z bahna, sinic, žabince, ropuch a vrstvičky vody navrch. Požární nádrž ad 2 je asimetrický předmět (asi 1 metr krát asi jeden metr krát asi jeden metr), vyrobený z čehosi jako laminát a sloužící jako zdroj vody při hasičských závodech, disciplína "požární útok".

Nádrž ad 2 se vloží do nádrže ad 1 a do ní se vloží dvě až tři osoby, připravené na bližší seznámení s obsahem nádrže ad 1. Úkol zní až trapně nudně – absolvovat danou trasu v co nejkratším čase bez kontaktu s obsahem nádrže ad 1, ale jednoduše to jen zvenku vypadá.

Na první fotce je místo konání s výsledkovou listinou v popředí (záběr starý 2 týdny).

nadrz1.jpg

Na druhé příklad částečně zvládnutého manévru "jízda po hraně" (snímek z loňského léta).

nadrz2.jpg

K vnějšímu očištění a vnitřnímu znečištění borců i borkyň slouží přilehlá hospoda.

Je to u nás v Pirknpurku taková hezká tradice 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Žádný blábol

  1. No dobry! Ale je-li to soutez, maj bejt nejaky ceny pro viteze. Treba soudek piva. Nebo diplom… z plzensky pravnicky fakulty. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.