Operace “O” provedena

s mírnými následnými komplikacemi

Samozřejmě že se dalo počítat s tím, že 15. ledna v osm hodin nebudou servery pro registraci očkování fungovat, a samozřejmě se dalo čekat, že se najde hafo prudičů, co budou ječet, že se jim v 8:05 nepodařilo zaregistrovat na první pokus.

Počkal jsem si hodinu a půl a pak to zkusil a za pár minut měl hladce registrované své rodiče i pantátu, jen nedostali automatický termín.

Pak bylo potřeba sledovat systém, hlídacího psa (nezaměňovat se PSEM!) i procházet volné termíny. Perníkáři zdá se ve svém kraji zatím nic neotevřeli, přihlásil jsem je proto všechny do naší fabriky.

Vyskytl se drobný zádrhel, protože systém nevaroval, že pošle rovnou termín druhé dávky. Považoval jsem to za inciciativu psa a iniciativně jako duplicitu zrušil, vteřinu poté mi to došlo. No, naštěstí se dalo přeočkování ještě objednat znovu.

V pátek jsem proto spojil nákupní zájezd do Babičkova s dodáním rodičů pod jehlu. Berka se zase souběžně otočila do Žirafína pro pantátu, takže se tam starší generace po dlouhé době aspoň na chviličku sešla.

Pak jsem je zase odvezl domů a vracel se, ale nebylo mi nejlíp. Popravdě řečeno, trochu jsem to cítil už ve čtvrtek, ale teploměr mi číslem 36,5 v pátek dopoledne tvrdil, že je to OK.

V sobotu jsem zůstal raději celý den v županu, 37,2 po acylpyrinu vypadalo celkem v pohodě. Vytvořil jsem si pohodu, četl pro snížení teploty literaturu severských autorů, přikládal do krbu a odpovídal na otázky z League of Qiuz, zatímco Berka vařila chilli con carne.

Teplotu měřím, jak to jde. Pod levou paží rtuť, pod pravou digi, vole*. Doprostřed čela zaměřen dálkový odposlech. Vzhledem k tomu, že je měsíc zabíjaček, připomíná to veterinární vyšetření s přípravou na vpálení hřebíku mezi oči.

Nasadil jsem všechny promě známé prostředky, viz obr. Přesto večerní teplota vylezla na 38,2. Nechal jsem Berku Ztracenou ve vesmíru a šel do postele dřív. Kapku potu jsem ale nevyloudil.

Ráno hlásím 36,6 všemi metodami, což je divné: vlasy lehce vlhnou, klouby i svaly jako tak za deset let, sexuální apetence nulová. No uvidíme. Hlavně probůh jestli jsem to neroznesl, než jsem přišel na to, že mi něco je.

Odmítám si připustit, že je to kovid. Ale na rýmu smrkám málo, chřipka prakticky vymizela a kromě toho proti ní jsem se dal očkovat už na podzim…

Výbava kovidového simulanta – vysvětlivky:

Výbava kovidového simulanta
  • vzadu tuzemské vypalováky různé síly, chybí ořechovka. Republika bohužel došla;
  • vlevo dole laserový dálkoměr pro udržení bezpečného odstupu od Berky. Když dojdou baterky, lze nahradit násadou od smetáku;
  • literatura z chladného Švédska (ale hlavní hrdina je poloviční Nigerijec)
  • na obr. chybí, protože příliš zapáchá: půlka cibule a několik stroužků česneku
  • zcela v pozadí: stavebnice GraviTexx, hračka typu “dámská ňadra”: původně designováno pro děti, po opadnutí jejich krátkého zájmu využíváno výhradně pro potěšení tatínků
  • * vysvětlivka k textu: fráze pražských veksláků za totáče, ve zlaté éře hodinek PRIM: “Chceš digi, vole?”
Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Operace “O” provedena

  1. Čtu také opožděně, ale komentoval jsi u mne, mělo to patu, hlavu a byl to vtipné, tak se domnívám, že jsi už setřásl první vlnu nevole covidového mámení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *