Nejnovější zprávy

z kanálů a zákoutí

Češi a Slováci na Chaldikidi zůstávají, Němci prchají. To je vidět, kdo je odolný národ se smyslem pro dobrodružství a kdo nemá smysl pro improvizaci a nepohodlí.

Tak nám zrušili Pluto, paní Müllerová. Zato Mars bude v neděli o půl jedné (v noci, snad) zářit jako Měsíc v úplňku. Tomu teda moc nevěřím, snad nebude pršet.

V Česku se prý prodávají nebezpečné židličky. Můžu potvrdit, z jedné jsem spadnul a museli mě k tomu baru zase zvedat.

Pacientovi z Gliwic vytvořili nový jazyk z jeho pozadí. Když tak poslouchám zprávy, mám dojem, že tuto operaci má za sebou naprostá většina politických špiček.

A ke všemu se magor Kalousek spřáhnul s komunisty. Posvěť se království tvé, soudruhu.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Nejnovější zprávy

  1. Kalouska jsem nikdy nemusel, je to had, chřestýš, který ale alespoň chrastí, že chce kousnout. Ti všichni ostatní jsou tiše /mamby černé/, o to jsou nebezpečnější. Jmenuj mi jediného českého politika od dob Koziny a Husa /už i Žiška byl lapka/, co se mu nejedná o vlastní prospěch. I slavný Havel byl hrdina jen do navrácení majetků, pak už toleroval i komunisty. Nevěřím ani Klausovi, že se mu nejedná o nic jiného než o další zvolení. Přesto Hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.