Žeby už pátek?

Mám z dneška divný definitivní pocit.

Včera skončil pracovní maratón, ve kterém jsem byl zaháčkován od začátku prosince. Ne že bych měl dnes volněji, ale konečně stíhám udělat pár běžných věcí. Každý koho dnes potkám mi třese rukou a blábolí něco o Ježíšovi. Lorrain zveřejňuje vánočenku bloggerům, jakoby už nic nechtěla napsat. V poště převažují přání nad kondolencemi. Svátky plné pozitivní energie mi přeje ČEZ. Banka IWC mě zároveň přesvědčuje, že bych měl příští rok taky víc pomáhat, nevím komu. Veselý Nový rok mi vinšuje klinika nemocí kožních a pohlavních.

Navíc jsme včera s Berkou, Kapitánem a Ájou byli v kině, já po několika letech. Posledně jsem byl na premiéře Návratu krále. Včera na předpremiéře filmu Obsluhoval jsem anglického krále. Odhaduji, že příště půjdu za pět let, dívat se na psaní scénáře k filmu Jak mi král dal přes hubu a utekl do lesa.

Prostě mám pořád pocit, že už je pátek. A ten je přitom tak daleko.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Žeby už pátek?

  1. Nám dvěmas kolegou Hlaváčkem už taky všichni přejou, mejly se citlivě rvou do schránky…samé vše nej a tohleto a támhleto a já mám v sektoru B1 stále komín papírů citlivě poskládaný vše musí být do konce roku. Všihcni půl roku chrápou a teď honem honem:( Však účetní to znají, třeba 31.3., že jo, Mod.? 🙂

  2. Taky jsem dneska měla pocit:-)Můj bývalý zaměstnavatel mo přivezl osobně obrovský kalendář impresionistů s blahopřáním své advokátní kanceláře, dal mi pusu a pravil,že “jsem na něj strašně moc hodná”. Tak buď se definitivně zbláznil a nebo mě chce dostat po Novém roce zpět do práce. V obou případech má těžkou smůlu:-),nemám čas jezdit ani do blázince, ani chodit do práce:-))

  3. Pořád lepší kožňo-pohlavní než porodňo-gynekologická, tam je pravděpodobnost setkání snad úplně nulová…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..