Dvojí vyvrcholení

To se každý den nepovede.

První mi připravila nová dálnice. S mírným porušením pravidel silničního provozu, z bodu výchozího do bodu rozvětvovacího koncového, za 34 minut naprosto bezpečně. Místo půldruhé hodiny adrenalinu mezi náklaďaky. Dokonalý prožitek.

A pak jsem musel zpátky. V půlce mi začalo auto zase cukat a protože pumpu LPG na dálnici nenajdete, musel jsem sjet na původní trasu přes Chumelenec. A ta silnice byla naprosto prázdná!!!!!!! Jen si ten pocit představte!

No co jste čekali, od řidiče?

Ještě musím zahanbeně přiznat, že jsem trochu vyměknul, na chvíli přestal být chaotikem a rozhodl se nenechávat věci na poslední chvíli a koupil dnes prakticky všechny vánoční dárky.

Dobrá, zkusím si napravit pověst: nechal jsem auto necelé tři hoďky v podezřelé čtvrti, i s těmi dárky, a zamknul jen levé zadní dveře.

No a když jsem zamířil na schůzku, kde jsem měl prokázat svými doklady úplně cizím lidem, že se opravdu jmenuji Rowdy, zjistil jsem, že peněženka s doklady leží na místě sice bezpečném, avšak stále více vzdáleném.

Ještěže Vánoce jsou jen jedny za rok.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Dvojí vyvrcholení

 1. Ten pocit znám, objevuje se naprosto výjimečně. Prázdná silnice, nádhera!! Hlaváček to do té zatáčky vždycky citlivě narve, až piští gumy. Ale já ne. Já nejsem vůl ani mi není 19, abych se hnal a nevychutnával:)

 2. 2 buteo: Jo, srandičky. Přejdou! Jak říkal výkonný praporčík Palička.
  2 muris, bára: hurá!!! ostatně už Jára Cimrman tvrdil, že Vánoce by měly být nahrazeny mnohem bezpečnějšími velikonocemi, protože o vánocích se například ztratilo 14 polárních výprav, kdežto o velikonocích se 3 našly!
  2 Mirka – dík!

 3. Rowdy nebyli jsme spoluu toho auta? Já nechala ve středu naprosto odemčené auto na parkovišti Tesca skoro hodinu. Ale asi nikdo nic nepotřeboval..
  Muris! To je nejlepší zpráva tohoto měsíce!!!

 4. Věřím, že jsem to nepochopil, jak se mi to zdá?
  Teď opravdu nevím, jaké přání zvolit.
  Pokud jsou to jenom Tvé obvyklé srandičky, tak Ti přeji Šťastné a veselé a 007 naprosto pohodový.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *