Dámská společnost

nahlodává mužské priority.

Ano, pozoruji to na sobě. Je to působení mírné, trvalé, ale zpravidla poměrně úspěšné. Nebýt kultivačního vlivu ženského elementu, klidně bych chodil v gumákách a zmijovce. Takže to není úplně špatně. Přece jen, kdyby fšichni normální chlapi chodili v gumákách a zmijovkách, nevypadalo by to extra hezky.

Dámy v okolí mi občas radí, že bych si nějaké nehezké části měl nechat odstranit a podobně. Ty radikálnější rovnou sahají po nástrojích s čepelemi. S požadavkem na přidání jsem se zatím naštěstí ještě nesetkal.

Jsou už i situace, kdy se na dámy přímo obracím, zcela bezradný. Třeba slečna Slůňa má vždycky poslední slovo v tom, jestli momentálně vypadám jak debil úplně nebo jen trochu.

O kultivaci prostřednictvím bloggerek už vůbec nemluvím. Nebudu jmenovat, ale dozvěděl jsem se třeba, jak zacházet s řemeslníky, jaké zvíře má být v řádné domácnosti na podlaze a jaké na půdě, co fšechno si je dáma ochotna pověsit na ucho, jak se chovat na francouzském, australském nebo řeckém pobřeží a co jsou ti chlapi vlastně za hnůj.

V převážně dámské společnosti se pohybuji celoživotně. Už od základní školy jsem vždycky chodil do tříd, kde mužské pohlaví bylo v menšině. Doma mám dámy tři, v práci v nejbližším okolí tak asi třicet, v okolí vzdálenějším tři tisíce. Taxe s tím snažím vypořádávat.

Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Dámská společnost

  1. Asi je to působení opravdu velmi mírné, protože nátlak 3033 dam by Tě bezesporu už vygumoval zcela:-)
    A jinak mě napadá jen, že mame se jak damy a jak nedamy, tak se nemamy:-)
    (Kamio to určitě přeloží:-))

  2. Mod., ad [1] – to tedy překládat nebudu;-) A jinak – mírný a stálý tlak (od žen!!) cítím také, takže se ztotožňuji s Rowdym, že občas je třeba se zamyslet, zda to už není pod hranicí důstojnosti… (a v duchu tvého motta musím pokračovat) což je ale asi tak všechno, co s tím můžeme dělat:(

  3. Žena je jako šéf v práci.Jdete do jeho kanceláře se svým vlastním názorem. Odcházíte s názorem jeho. I když je vlastně stejný, jako byl ten váš původní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.