Vyděsil jsem Mladší

protože jsem přišel domů už ve tři čtvrtě na čtyři.

Ráno mě potěšila Brandejsová, když kromě své standardní dávky přinesla osm centimetrů modré látky. Tomu říkám čtenářka! Pak jsem ještě zjistil, že jsem v castingu na nový seriál. Bohužel, tím dnešní klady v podstatě skončily.

Zítra první jarní den, a chumelí se rychle a zběsile. V televizi běží cosi a je tam černoch, který se jmenuje Boris. Paroubek vydal knihu (samozřejmě o sobě), která váží čtyři kila. Jedno neštěstí za druhým.

A k tomu mi není nijak valně. Dílem kvůli rýmičce, dílem kvůli Neznámé. Marně přemýšlím, kdo a proč.

Ponižovat někoho záměrně je to poslední, co bych chtěl dělat. Nezáměrně se to jistě může stát, třeba úplně nevědomky, ale nenacházím ani žádný smysluplný náznak toho, co by se snad mělo stát. A už vůbec ne v souvislosti s rýmovačkou, která navíc moje sotva z poloviny. Snad je to jen nějaký špatný vtip.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Vyděsil jsem Mladší

  1. Četla jsem u Ondřeje Neffa, že máme možnost být svědky málo časté události, kdy se dá něčí blbost vážit na kila. Tak si toho važme, že jsme u toho :)).
    A Rowdy netrap se, buď si jistý, že když už se to takhle nakouslo, že se to i dořeší.

  2. R:-))Brandejsová je dobrá a Muris taky:-)), ale myslím, že nejde o casting, ale o obsazení do jedné z hlavních vedlejších mužských rolí a za to může už být i lef!:-)
    Jojo ta kniha, ještě že je soudruh tak fotogenický:-))))),jinak to váží zhruba tolik co soubor Saudkových fotek, který jsem koupila k Vánocům 2005.
    Rýmičku mám taky a to ostatní, no pokud by ses měl cítit mizerně kvůli všem lidem, kteří se neumí podepsat, tak takovýma věcma je snad lepší se nezabývat ne?! to raději víc mysli na Brandejsovou a Muris:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *